Dzień Otwarty na strzelnicy w Proboszczowie!!!

25.04.2021 r. t.j. niedziela, od godziny 12:00 serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszej strzelnicy. Nasza strzelnica jest miejscem dla każdego kto chciałby rozpocząć przygodę ze strzelectwem lub po prostu dowiedzieć się czegoś więcej o strzelaniu, strzelnicy lub po prostu sobie postrzelać. Dlatego u nas każdy jest mile widziany – bez broni, z bronią, łukiem, kuszą, a nawet jak potrafisz rzucać nożami to także znajdzie się miejsce dla Ciebie.
Zachęcamy do przyprowadzenia ze sobą swoich dziewczyn, chłopaków, swoje dzieci, swoje żony, swoich mężów itp. itd. Podczas wizyty u nas na strzelnicy będziecie mieli możliwość porozmawiania z instruktorem oraz strzelcami oraz przejść darmowe szkolenie z obsługi broni.
Dodatkowym atutem jest położenie naszej strzelnicy, która mieści się w przepięknej Krainie Wygasłych Wulkanów. Poza wizytą na strzelnicy, zapraszamy do zwiedzania tej przepięknej okolicy – w pobliżu znajduje się cudowny punkt widokowy na Ostrzycy. W okolicznych wioskach od rolników możemy kupić naturalne soki, dżemy, wina i inne dobrodziejstwa natury.
Zapraszamy!!!