O klubie

Klub Sportowy Granica jest stowarzyszeniem, którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie strzelectwa, sportów walki, sportów obronnych, sportów motorowych i pokrewnych.

Swoje działania Klub kieruje do wszystkich, którym bliski jest sport oraz szeroko pojęta idea integracji. Zajęcia prowadzone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – pełnosprawnych jak i osób niepełnosprawnych.

Nasze działania są prowadzone zarówno w rodzimym mieście Bolesławcu oraz poza nim – głównie strzelectwo dlatego, że strzelnica, którą dysponujemy mieści się poza nim.

Dzieci, młodzież i dorośli trenujący w naszym klubie mogą rozwijać swoją sprawność sportową w wielu dziedzinach jako sport i rekreacja.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi bez względu na swoje miejsce zamieszkania.

Klub posiadana licencje klubową PZSS  LK-1278/2017